Aktivitetskalender for resten av 2009
Aktivitetskalender for siste del av 2009 NB! Følgende endringer er gjort i instruksjonssoppsettet frem til avslutningen. HKK flytter all aktivitet på tirsdagene til torsdagene. Dette pga at skolen ønsker disponere denne dagen i sin helhet. Torsdagene blir da seende slik ut: Barn III trener fra kl 17.30-19.00 Nybegynnere voksen og videregående voksen I slås sammen på torsdager og trener fra kl 19.00-21.00
Dato |
Hendelse |
Hvor |
Ansvar |
26 mandag | Nybegynner voksen kl18.00-19.30 Videregående voksen Kl 19.30-21.00 | Os | Gjermund Morten |
27 | Konkuranseparti K1 | Sarpsborg | Aslak |
28 | Barn I kl 17.30-18.30 Barn II kl 18.30-20.00 | Os | Aslak, Therese |
29 torsdag | Barn III kl 17.30-19.00 Alle voksenpartier kl 19.00-21.00 | Os | Aslak, Gjermund |
30 | Konk kl 17.00-19.00 | Os | Nadia |
31 |
|
|
|
1 november |
|
|
|
2 mandag | Nybegynner voksen kl18.00-19.30 Videregående voksen Kl 19.30-21.00 | Os | Gjermund Morten |
3 | Konkuranseparti K1 | Sarpsborg | Aslak |
4 | Barn I kl 17.30-18.30 Barn II kl 18.30-20.00 | Os | Aslak, Therese |
5 torsdag | Barn III kl 17.30-19.00 Alle voksenpartier kl 19.00-21.00 | Os | Aslak, Gjermund |
6 | Konk kl 17.00-19.00 | Os | Nadia |
7 |
|
|
|
8 |
|
|
|
9 mandag | Nybegynner voksen kl18.00-19.30 Videregående voksen Kl 19.30-21.00 | Os | Gjermund Morten |
10 | Konkuranseparti K1 | Sarpsborg | Aslak |
11 | Barn I +II | Os | Aslak, Therese |
12 torsdag | Barn III kl 17.30-19.00 Alle voksenpartier kl 19.00-21.00 | Os | Aslak, Gjermund |
13 | Konk kl 17.00-19.00 | Os | Nadia |
14 lørdag | X-tra trening, kl 10.00-13.00 | Os | Gjermund, Aslak |
15 |
|
|
|
16 mandag | Nybegynner voksen kl18.00-19.30 Videregående voksen Kl 19.30-21.00 | Os | Gjermund Morten |
17 | Konkuranseparti K1 | Sarpsborg | Aslak |
18 | Barn I kl 17.30-18.30 Barn II kl 18.30-20.00 | Os | Aslak, Therese |
19 torsdag | Barn III kl 17.30-19.00 Alle voksenpartier kl 19.00-21.00 | Os | Aslak, Gjermund |
20 | Konk kl 17.00-19.00 | Os | Nadia |
21 |
|
|
|
22 |
|
|
|
23 mandag | Nybegynner voksen kl18.00-19.30 Videregående voksen Kl 19.30-21.00 HKK besøker barneidrettsskolen til Halden skiklubb | Os
Låby | Gjermund Morten
Gjermund |
24 | Konkuranseparti K1 | Sarpsborg | Aslak |
25 | Barn I kl 17.30-18.30 Barn II kl 18.30-20.00 | Os | Aslak, Therese |
26 torsdag | Barn III kl 17.30-19.00 Alle voksenpartier kl 19.00-21.00 | Os | Aslak, Gjermund |
27 | Konk kl 17.00-19.00 | Os | Nadia |
28 lørdag | Junior NM | Oslo |
|
29 søndag | Graderingstrening og prøvegradering for 3 og 2 kyu kandidater kl 12.00-15.00! Alle som får godkjent og får gradere for WRN-panel må delta på hele Shiomitsu samlingen, 3-5 desember | Os | Gjermund Aslak |
30 mandag | Nybegynner voksen kl18.00-19.30 Videregående voksen Kl 19.30-21.00 | Os | Morten, Gjermund |
1 desember | Konkuranseparti K1 | Sarpsborg | Aslak |
2 | Barn I kl 17.30-18.30 Barn II kl 18.30-20.00 | Os | Aslak, Therese |
3 torsdag | Shiomitsu sensei | Oslo |
|
4 fredag | Shiomitsu sensei | Oslo |
|
5 lørdag | Shiomitsu sensei | Oslo | Gradering WRN |
6 søndag |
|
|
|
7 mandag | Nybegynner voksen kl 18.00-19.30 Videregående voksen Kl 19.30-21.00 | Os | Morten, Gjermund |
8 | Ingen trening |
|
|
9 | Halden Karateklubbs nissemarsj 2009 Hele klubben,familie og venner er velkommen! kl 18.00-20.00 Se detaljer: http://halden-karateklubb.no/?q=node/317
Obs!Obs!Obs!Obs!Obs!Obs! Gradering voksen,13 år og eldre, opp tom 4 kyu. ca Kl 20.30- 21.30 Graderingspanel: Gard Sælid 4 Dan, Gjermund Martinsen 1 Dan, Aslak Nilsen 1 Dan | Os skole | Alle instruktører |
10 | Voksenparti kl 18.00-21.00 | Os | Gjermund |
11 | Ingen trening |
|
|
12 lørdag | Gradering HKK Barn- tom 12 år Kl 10.00-15.00
| Os | Gjermund,Aslak, Kim |
| Slutt! | God jul og gody nytt årJ! |
|